logo

kurumsal hosting
19 Temmuz 2012

Orjinal Kuran Okuyan Kalem

Orjinal Kuran Okuyan Kalem Orjinal Kalem Kuran ile artık Kuran okumak çok kolay.

Orjinal Kalem Kuran ile Mübarek Ramazan ayını mükemmel bir şekilde ihya edeceksiniz.

Kuran okumasını bilmeyenler, kıraatını geliştirmek isteyenler, Kuran Okuyan kalem tam aradağınız bir eser. Yanınızda bir yardımcı olmasa bile çok kolay bir şekilde Kuran-ı Kerim öğrenip, Meal dinleyebilir, Kıraatınızı geliştirip, Hac ve Umre dualarını ezberleyebilirsiniz. 10 Farklı hafızın sesinden Kuran-ı Kerim ile Elmalı’lı Muhammed Hamdi Yazır’ın tercümesi ve Yusuf Ziya Özkan’ın seslendirdiği mealide dinleyebilirsiniz. Aynı zamanda entegre mikrofonu sayesinde ses kaydedebilir, okuyuşunuzu kalem içinde yüklü diğer hafızların okuyuşları ile karşılaştırabilirsiniz. Tecvid ilmini öğrenmek veya geliştirmek isteyenler içinde büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Meal dinleme özelliği sayesinde, Arapça kelime dağarcığınızı geliştirebilrisiniz.

Kalem Kuran, Ayfa Kalem Kuran tescilli markası ve orjinal ürünleri ile her zaman kaliteyi ön planda tutmuştur.

Kalem Kuran alırken markasının “AYFA” olmasına dikkat ediniz.

Kalem Kuranı Kerim Ramazan’a Özel sadece fiyatı 99 TL’dir. Bu büyük fırsatı kaçırmamak için aşağıda bulunan web sitesini ziyaret ederek sipariş verebilirsiniz.

Orjinal Kalem Kuran İçin www.kalemkuran.com.tr Sitesini ziyaret edebilir – 444 6666 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Etiketler: » » » » » »
Share
683 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+6 = ?