logo

kurumsal hosting
25 Mayıs 2011

Hayaldi Gerçek Oldu (!)

AKP’nin reklamlarda dönen “Hayaldi Gerçek Oldu” sloganına misilleme yapan muhalefet “Gerçekti, Hayal Oldu” kampanyaları sürdürüyor. Ak Parti bu sloganla kalesinde bir çok gol yiyeceğe benziyor.

Bolu Dağı hayaldi, Ak Parti ile gerçek oldu” adlı reklam filmine CHP sosyal medyada yayınladığı reklam filmiyle yanıt verdi.
Hayaldi Gerçek Oldu Video:
hayaldi gerçek oldu video

RTÜK yasasının değişmesiyle siyasi partiler seçim döneminde artık TV reklamı yapabiliyor. CHP’nin reklamları uzun süredir TV ekranlarında yayınlanıyordu. Dün itibaren AKP’nin reklamları da ekranda dönmeye başladı.

AKP’nin “Bolu Dağı hayaldi, Ak Parti ile gerçek oldu” adlı ilk reklam videosu Bolu Dağı tünelinin yapılmasını konu alıyordu. CHP bu reklama sosyal medyada yayınladığı reklam filmiyle yanıt verdi.

HerkesicinCHP adlı kullanıcının YouTube’a yüklediği “CHP’den Gerçekler: Kamyon Şoförünün Gerçekleri” isimli videoda ise işsizlikten bahsedilerek “Ekmek paramız gerçekti, hayal oldu” diye AKP reklamına cevap veriyor.

CHP’nin internet sitesinde ise “Kamyoncu tünelin ucunda ışık görünmüyor” diyerek CHP’den Gerçekler videosu paylaşılıyor.
Hayaldi Gerçek Oldu Geyikleri:

Share
660 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+1 = ?