logo

kurumsal hosting

G.Saray’dan F.Bahçe’ye Destek

Galatasaray’dan ezeli rekabete ebedi destek.
Kaynaşlı ilçesindeki Fenerbahçe Topuk Yaylası Kamp ve Dinlenme Tesisleri’ne formalarıyla gelen 3 Galatasaraylı taraftar, tesisin önünde Fenerbahçeli taraftarlarla birlikte sarı-lacivertli takıma destek verdi.

Galatasaraylı taraftarlar, Vedat ve Selman Tutkun kardeşler ile Levent Tutkun ellerinde sarı-kırmızılı renklerle yazılmış ”Galatasaray’dan Kocaman destek”, ”Ezeli rakibiz ama önce ebedi dostuz” ifadelerinin yer aldığı pankartlar açıp, sarı-lacivertli taraftarlarla birlikte tezahürat yaptılar.

Galatasaraylı taraftarların yanında Fenerbahçe formasıyla babaları Burhan Tutkun da yer aldı.

FENERBAHÇE’Yİ UĞURLADILAR
Fenerbahçeli futbolcular antrenmandan sonra yedikleri öğle yemeğinin ardından İstanbul’a dönmek üzere otobüslere binerken, sarı-lacivertli taraftarlarla birlikte Galatasaraylı taraftarlar da tezahürat yaptı.

Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman ile Galatasaraylı taraftarlar görüşürken, Kocaman desteklerinden dolayı sarı-kırmızılılara teşekkür etti.

Galatasaraylı taraftarlar daha sonra otobüsten inen kaptan Alex ile fotoğraf çektirdi.

”FENERBAHÇESİZ BİR LİG İSTEMİYORUZ”
Düzce Galatasaraylılar Derneği üyesi olduğunu ve fanatik bir Galatasaray taraftarı olduğunu belirten Selman Tutkun, son yaşanan olaylardan sonra Fenerbahçe’ye destek olmak için Topuk Yaylası’na geldiklerini belirterek, ”Fenerbahçesiz bir lig istemiyoruz” dedi.

Tutkun, yaptığı açıklamada, olayları çok ağır bulduklarını içeri alınanların terörist gibi muamele gördüğünü ileri sürerek, ”Şike falan deniliyor. Türkiye liginde böyle şeylerin daha önce başka takımlar tarafından da yapıldığına inanıyorum. Suçu olan cezasını çekebilir. Belki yasadan sonra böyle durumlar oluştu. Ama rekabetin sahada devam etmesini, böyle durumlarda bir araya gelmenin önemini göstermek için buraya gelip destek verdik” dedi.
Kendisinin fanatik bir Galatasaraylı olduğunu özellikle vurgulayan Tutkun, şöyle devam etti:

”Ben Kadıköy deplasmanlarına gitmiş fanatik bir Galatasaray taraftarıyım. Ama böyle durumlarda birlik olmamız gerektiğine inanıyorum. Aynı durumun başka zaman olduğunda Fenerbahçeli taraftarların da böyle yapacağına inanıyorum. Bu yapılanları onaylamadığımızı, desteklediğimizi göstermek için geldik. Belki Düzce’deki Galatasaraylı arkadaşlarımız bizi eleştirecek. Biz her şeyi göze alarak geldik. Yarın, Beşiktaş’ta ve Trabzonspor’da da inanmadığımız şeylerle karşılaşırsa onların da yanında oluruz. Tamam birbirimizi kızdırıyoruz ama bu tür şeylerle kızdırmak biraz ağır oluyor. Bunu biraz askıya almamız lazım. Fenerbahçesiz bir lig istemiyoruz. Onların da bizsiz bir lig istemeyeceğini düşünüyoruz.”
HaberTürk

Etiketler: » » » »
Share
862 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+2 = ?
Access denied | www.backlinktr.biz used Cloudflare to restrict access

Error 1106 Ray ID: 505921e95d07d6ed • 2019-08-13 07:56:26 UTC

Access denied

What happened?

The owner of this website (www.backlinktr.biz) has banned your IP address (2a01:4f8:192:64c6::2).