logo

kurumsal hosting

Gül-Der Şehit Aileleriyle Bir Araya Geldi

Gül hanımlar Derneği (Gül-Der), şehit ailelerini yemekte bir araya getirdi. Dernek Başkanı Dilek Özkan, “Kaybettikleri yakınlarının hala gözlerindeki yaşlarda ne kadar taze olduğunu görmek bizleri derinden etkiledi.” dedi.

Gül-Der Başkanı Dilek Özkan, Şehitler Haftası nedeniyle vatana düşen bir damla kanın ne kadar önemli olduğu düşüncesiyle yola çıktıklarını belirterek, sadece Çanakkale savaşında, Kurtuluş savaşında değil, her zaman vatanı için can veren Mehmetçiklerin önemini vurgulamak adına şehit aileleri ile bir araya gelmeyi istediklerini kaydetti.

35 şehit aile ve yakınıyla aynı masada olmanın, dertlerini ve duygularını anlamanın kendilerini oldukça duygulandırdığını anlatan Özkan, “Şehitlerimiz için okunan hatimleri hep birlikte onların ruhlarına hediye ettik ve yılda sadece bir gün değil her zaman beraber olmak için ailelerimizle gerekli irtibatları sağladık. Kaybettikleri yakınlarının hala gözlerindeki yaşlarda ne kadar taze olduğunu görmek bizleri derinden etkiledi.” ifadelerini kullandı.

Share
347 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+8 = ?
Access denied.