logo

kurumsal hosting
17 Ağustos 2011

Hadise’nin vergi cinliği

Hadise Açıkgöz gerçekten açıkgözlüymüş 6 ayda 6 milyon kazanan Hadise vergisini Belçika’ya veriyormuş.Menajerinden vergi ile ilgili ilginç yanıt: “Bunda ne var? Orası da vatanı”

Özellikle Türkiye adına Eurovision‘a katıldıktan sonra popüleritesi zirve yapan Hadise’nin Türkiye’de vergi vermediği, vergisini vatandaşı olduğu Belçika’da ödediği ortaya çıktı. Konserden konsere koşan, firmaların reklam yüzü olan Hadise’nin adının gelir vergisi listelerinde yer almaması sonucu ortaya çıkan olayı, Hadise’nin menajeri de “Bunda ne var? Orası da vatanı” sözleriyle doğruladı. Şarkıcı, Türkiye’de kazandığı paralarla daha geçtiğimiz haftalarda kendisine bir milyon TL’ye Lamborghini Gallardo otomobil almıştı.

Vergi belgelerini ortaya koyup koymayacağı merak konusuyken Belçika’ya gitti

Hadise’nin Türkiye’de kazandığı paralarla Belçika’da sıradan bir vatandaş kadar vergi ödediği ve kazancının neredeyse hepsinin kendisine kaldığı, ödemekle yükümlü olduğu vergiyi ödemediği iddia edilmişti.

Hadise’nin bu haberlerle ilgili olarak dün bir basın toplantısı yapması bekleniyordu.

BELÇİKA’YA GİTTİ
Hadise’nin basın toplantısında vergi belgelerini ortaya koyup koymayacağı merak konusu olmuştu. Ancak basın toplantısı yapması beklenen Hadise memleketi Belçika’ya gitti. Ayaklı Gazete’nin haberine göre; uzun zamandır twittter sayfasını kullanmadığı dikkat çeken ve hiçbir şekilde sessizlğini bozmayan Hadise şuanda Belçika’da. Şarkıcının bu hareketi ‘Hadise Türkiye’ye dönmek için konunun kapanmasını bekliyor‘ şeklinde yorumlandı.

Etiketler: » » »
Share
643 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+2 = ?